Turistično društvo Dravlje
1117 Ljubljana-Dravlje

Elektronska pošta: info@td-dravlje.si
Spletna stran: www.td-dravlje.si

Turistično društvo Dravlje je bilo ustanovljeno 1955 z namenom urejanja bivalnega okolja, nabavo sadnega drevja, okrasnega grmičevja, cvetja.

Statut društva

Člani in sodelavci društva

TD tesno sodeluje s Četrtno skupnostjo Dravlje, s Prostovoljnim gasilskim društvom Dravlje, s turističnim podmladkom »Paglavci« (OŠ Dravlje) ter drugimi društvi, ki jih v Dravljah ni malo.
Trenutno je včlanjenih v društvo 52 članov, ki plačujejo članarino, pa tudi pomagajo pri organizaciji in udeležbi na akcijah in prireditvah. Čistilnih akcij se udeležuje vedno več krajanov in mladine. Sodelovanje na prireditvah je postalo za člane pravo prijateljsko druženje (Dan Četrtne skupnosti, Rokov sejem, Sončkov dan, ki ga organizira OŠ Dravlje, Miklavževanje, Dan krajanov v mesecu decembru). Člani združijo prijetno s koristnim z udeležbo na poučnih izletih.